سه شنبه، ۱۴ تیر ، ۱۴۰۱

آستان قدس رضوی محقق و پژوهشگر حوزه خانواده تربیت می‌کند

مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی با همکاری مدرسه علمیه رضویه طرح تربیت محققان و پژوهشگران حوزه خانواده را با عنوان «رهیافت۲» اجرا می‌کند.

 به گزارش باب الکریمه و به نقل از آستان نیوز، این طرح شامل یک دوره آموزشی ۶ ماهه است که ویژه طلاب خواهر سطح دو دارای تحقیق پایانی یا طلاب دارای آثار پژوهشی در نظر گرفته شده است.

آشنایی گام به گام مسئله‌شناسی در حوزه خانواده، آشنایی با مهارت‌های عمومی پژوهش و نوشتن طرح نامه، آشنایی با ابزارهای تخصصی پژوهش‌های بین رشته‌ای در حوزه خانواده و برگزاری کارگاه‌های عملی برای توانمندسازی در تولید یک محصول فرهنگی یا پژوهشی از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های طرح «رهیافت۲» است.
حمایت از ایده تا تولید نهایی محصول، امکان خادم یاری امام رضا(ع) برای پذیرفته‌شدگان و همکاری برگزیدگان در طرح‌های پژوهشی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از جمله مزایایی است که برای برگزیدگان آثار پژوهشی در نظر گرفته شده است.
عموم علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند از ۱۵ تا ۲۵ تیرماه سال جاری برای ثبت نام از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به واحد پژوهش مدرسه علمیه رضویه واقع در مشهد- خیابان شیرازی ۱۹ مراجعه کنند.
انتهای پیام/.


کلیدواژه ها: ,
رأی دهی به مطلب
Loading...
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 62 = 63